fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich - klasyfikacja osób z niepełnosprawnością

Wyniki - klasyfikacja osób niepełnosprawnych 
L.p.M-ceNrTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1911FMPojedziniec, WładysławR 189523006.040.0052.50432.5
2139kŻminda, BogdanR 191022006.035.5047.00632.0
32318I++Pociejowski, MarekR 165221005.036.5046.50429.5
43013IHornik, BronisławR 178720005.032.5041.00526.0
53415I+Jagieła, PiotrR 171921004.535.0046.50427.0
64140IStawarz, BogdanR 125420004.033.0042.50420.0
74431IIMuller, MarcinR 135318004.031.0040.00421.0
84542IVŚwider, AdamR 121114004.031.0038.50420.0
94633IISułot, ZdzisławR 134218004.030.0037.00321.5
105737IIKopij, JózefR 132518003.035.0044.50320.0

Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich

 

Wyniki - runda 9 
M-ceTytułNazwisko ImięR. FIDERankingPkt.MBch.Bch.WinsProg.
1IMButkiewicz, ŁukaszR 229624507.541.0053.00637.5
2I+Zaręba, RadosławR 202021007.538.0049.50738.5
3FMKubień, JerzyR 196123007.039.5050.50733.0
4CMWalentukiewicz, MichałR 205922007.039.0051.50736.0
5FMGrossmann, RyszardR 184823006.540.5053.00534.5
6IMBorkowski, FranciszekR 218124506.539.5050.00535.0
7IPietraszko, JakubR 170620006.042.5054.00535.5
8IBęś, MichałR 200720006.042.0053.50533.5
9FMPojedziniec, WładysławR 189523006.040.0052.50432.5
10I++Somyk, MarcinR 192021006.039.0049.50531.5
11I+Sokólski, Aleksander190621006.038.5049.50532.5
12IMadajczak, JakubR 158820006.036.0046.00629.0
13kŻminda, BogdanR 191022006.035.5047.00632.0
14I+Lascar, RadosławaR 174019006.035.0044.50629.0
15IIRutkowski, BartłomiejR 162418006.034.5044.50629.0
16IIKurtycz, MaciejR 150918005.542.5052.00531.5
17IŁopusiewicz, JanuszR 194220005.539.5051.00533.0
18ITomalak, StanisławR 169420005.536.5045.50428.5
19IIKuska, BernardR 161518005.534.5044.50528.5
20IIPociejowski, ErnestR 133218005.531.5039.50524.5
21IIBielak, OskarR 110218005.529.0039.50523.0
22II+Śmietański, MarekR 163119005.038.0048.50529.0
23I++Pociejowski, MarekR 165221005.036.5046.50429.5
24IIPosłuszny, RafałR 155718005.036.0044.50525.0
25CMŚmietańska, WiktoriaR 130422005.035.5046.50526.0
26IUrban, MarekR 164120005.034.0044.00527.0
27IIKasiańczuk, KrzysztofR 158918005.033.0042.50426.5
28IILichwa, PrzemysławR 154018005.033.0041.00524.0
29IIIKrasicki, BogusławR 133316005.033.0040.50526.0
30IHornik, BronisławR 178720005.032.5041.00526.0
31IIKuska, BartoszR 112618005.031.0040.00521.0
32 Wojda, IgnacyR 123010005.029.5039.50520.0
33IIGrobelny, MikołajR 113018005.029.0037.00521.0
34I+Jagieła, PiotrR 171921004.535.0046.50427.0
35IOwczarek, MonikaR 134418004.532.5043.00424.0
36IIPosłuszny, MaciejR 133018004.531.5042.50422.5
37IIBochenek, KacperR 120218004.528.5037.50420.5
38IIZimny, JakubR 101618004.528.0036.00418.0
39IIDenysów, DamianR 106818004.034.0043.00424.0
40IIIĆwikliński, JacekR 139016004.033.5041.50323.0
41IStawarz, BogdanR 125420004.033.0042.50420.0
42IISosnowski, AleksanderR 114918004.032.5040.00423.0
43IISzpinda, PiotrR 162918004.031.5042.00424.0
44IIMuller, MarcinR 135318004.031.0040.00421.0
45IVŚwider, AdamR 121114004.031.0038.50420.0
46IISułot, ZdzisławR 134218004.030.0037.00321.5
47VSzafrański, Maciej012004.029.0037.00419.0
48IIIGawlik, PawełR 125916004.027.0037.50419.0
49IVKaszubski, DamianR 113914004.026.0035.00417.0
50IVRumiński, Michał014004.025.5032.50415.0
51IIITomala, Maksymilian016004.025.5032.00417.0
52IIJaremczyk, AntoniR 155318003.532.0041.00320.0
53VGabryś, Wiktor012003.527.0033.50315.0
54IVSebzda, MartynaR 110212503.525.5033.50313.5
55IVHebdowski, Jeremi014003.524.5032.00313.5
56IVOwsiański, Kewin014003.521.5028.00313.0
57IIKopij, JózefR 132518003.035.0044.50320.0
58 Dudek, Paweł010003.027.5035.50316.0
59IVRumiński, Szymon014003.026.0033.50313.0
60IIWejman, Martyna016003.025.5032.50316.0
61IVZimny, Daniel014003.025.0032.50314.0
62IVKołodziejczyk, Jakub014003.025.0031.50313.0
63IVPachucy, Dawid014003.023.5030.00313.0
64VMatysiak, Wojciech012002.525.0032.0029.0
65 Bogusz, Michał010002.522.0029.0029.5
66VKacprzak, Antoni012002.023.5030.00211.0
67VKański, Tymoteusz012002.021.5028.0028.0
68VJankiewicz, Oskar012002.020.5026.0027.0
69 Witkowska, Katarzyna010002.017.5023.5016.0
70 Baczmański, Natan010000.016.5021.5000.0

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej