fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Wyniki

 

 

 

XX OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE - I TURNIEJ

 

09.01.2012r. Wrocław

/ 39 uczestników, tempo gry:P-10'+4'' na ruch,7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA „OPEN”

MIEJSCE :

10.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,5

pkt. z 7 partii.

15.

-

POJEDZINIEC  WŁADYSŁAW 

4,0

pkt. z 7 partii.

32.

-

MRÓZ  GRZEGORZ

2,5

pkt. z 5 partii.

39.

-

KOPIJ   JÓZEF

1,0

pkt. z 5 partii.

 

 

 

 

V MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY

GÓRA ŚW.ANNY - OPEN ''A''

 

11.-19. 01.2012r. Góra św. Anny

/ 46 uczestników, tempo gry :P-90'+30'' na ruch,9 rund, system szwajcarski /

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

MIEJSCE :

10.

-

WIELOSZ  JAROSŁAW 

5,5

pkt. z 9 partii.

 

 

KLASYFIKACJA UCZESTNIKÓW DO RANKINGU 2100

/ 31 uczestników /

MIEJSCE :

5.

-

WIELOSZ  JAROSŁAW 

5,5

pkt. z 9 partii.

 

 

 

 

FERIE ZIMOWE W MDK FABRYCZNA

TURNIEJ SZACHOWY - GRUPA ''A''

16 - 19 01. 2012r. Wrocław

/12 zawodników, tempo gry:P-60',7rund,system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

MIEJSCE :

6.

-

MRÓZ  GRZEGORZ 

3,5

pkt. z 7 partii.

 

 

 

 

 

 

 

III ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY

KLUBU POLONIA WROCŁAW

GRUPA ''B''

 

23 - 29 01.2012r. Wrocław

/ 45 uczestników, tempo gry:P-90',9 rund, system szwajcarski./

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA - OPEN

MIEJSCE :

5.

-

JAGIEŁA  PIOTR         

6,0

pkt. z 9 partii.

39.

-

MRÓZ  GRZEGORZ 

3,5

pkt. z 9 partii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE „SPRAWNI INACZEJ”

I TURNIEJ

 

26.01. 2012r.Wrocław

/22 uczestników, tempo gry:P-15',7 rund, system szwajcarski/

 

KLASYFIKACJA OPEN

MIEJSCE :

4.

-

CHUDY FRANCISZEK  

4,5

pkt. z 7 partii.

5.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

4,0

pkt. z 7 partii.

6.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

4,0

pkt. z 7 partii.

7.

-

 PELA EDWARD

4,0

pkt. z 7 partii.

12.

-

ŚWIDER ADAM

3,5

pkt. z 7 partii.

14.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,5

pkt. z 7 partii.

15.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

3,0

pkt. z 7 partii.

16.

-

MRÓZ GRZEGORZ

3,0

pkt. z 7 partii.

19.

-

HODOWANY WOJCIECH

2,5

pkt. z 7 partii.

20.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 7 partii.

21.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

1,5

pkt. z 7 partii.

 

KLASYFIKACJA   NIEPEŁNOSPRAWNYCH   /12 uczestników/

MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

4,0

pkt. z 7 partii.

2.

-

 PELA EDWARD

4,0

pkt. z 7 partii.

4.

-

ŚWIDER ADAM

3,5

pkt. z 7 partii.

5.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,5

pkt. z 7 partii.

6.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

3,0

pkt. z 7 partii.

7.

-

MRÓZ GRZEGORZ

3,0

pkt. z 7 partii.

10.

-

HODOWANY WOJCIECH

2,5

pkt. z 7 partii.

11.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 7 partii.

12.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

1,5

pkt. z 7 partii.

 

 

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej