fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

WYNIKI MAJ

 

 

TURNIEJ SZACHOWY

z okazji

KONSTYTUCJI 3 MAJA

 

     

 

03. 05. 2011 r. ŻARÓW  / 32 uczestników , tempo gry : P - 15' , 9 rund , system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA OPEN:

MIEJSCE:

2.

-

POCIEJOWSKI MAREK

6,5 pkt.

6.

-

JAGIEŁA PIOTR

6,0 pkt.

21.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA /12 drużyn/:

MIEJSCE:

2.

-

WZSN „START” WROCŁAW

16,5 pkt.

 

XIX OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE - V TURNIEJ

 

09. 05. 2011r. Wrocław  / 32 uczestników, tempo gry : P - 15' , 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA SENIORÓW /OPEN/

MIEJSCE:

8.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

4,5

pkt.

10.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,0

pkt.

11.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,0

pkt. /z 6 partii/

20.

-

CHUDY FRANCISZEK

3,0

pkt.

22.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,0

pkt.

31.

-

KOPIJ JÓZEF

1,0

pkt.

 

KLASYFIKACJA NIEPEŁNOSPRAWNYCH / 8 uczestników /

MIEJSCE:

1.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,0

pkt.

2.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,0

pkt.

5.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,0

pkt.

8.

-

KOPIJ JÓZEF

1,0

pkt.

 

 

 

GRAND PRIX POLONII WROCŁAW

PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

13. 05. 2011r. Wrocław  / 26 uczestników, tempo gry : P - 15' , 7 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE:

8.

-

PELA EDWARD

4,0

pkt.

 

 

 

 

GRAND PRIX POLONII WROCŁAW

PIĄTKOWY TURNIEJ SZACHOWY

 

20. 05. 2011r. Wrocław  / 22 uczestników, tempo gry : P - 15' , 7 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE:

14.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

3,0

pkt.

 

 

 

 

 

IX CZWARTKOWE  INTEGRACYJNE TURNIEJE  SZACHOWE

''SPRAWNI  INACZEJ''  -  5 TURNIEJ

 

26. 05.2011r. Wrocław  / 23 uczestników, tempo gry : P - 15' , 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA OPEN

MIEJSCE :

2.

-

POJEDZINIEC  WŁADYSŁAW

6,0

pkt.

7.

-

PELA EDWARD

4,0

pkt.

8.

-

ZAJĄCZKOWSKI  GWIDON

4,0

pkt.

11.

-

WIELOSZ  JAROSŁAW  

3,5

pkt.

13.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,5

pkt.

15.

-

MRÓZ  GRZEGORZ

3,0

pkt.

16.

-

ŚWIDER  ADAM  

3,0

pkt.

17.

-

ŚWIERCZYŃSKI  CZESŁAW

3,0

pkt.

19.

-

KOPIJ  JÓZEF  

3,0

pkt.

20.

-

CHUDY FRANCISZEK

3,0

pkt.

 

KLASYFIKACJA  NIEPEŁNOSPRAWNYCH  /14 uczestników/  

MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC  WŁADYSŁAW

6,0

pkt.

2.

-

PELA EDWARD

4,0

pkt.

3.

-

ZAJĄCZKOWSKI  GWIDON

4,0

pkt.

6.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,5

pkt.

8.

-

MRÓZ  GRZEGORZ

3,0

pkt.

9.

-

ŚWIDER  ADAM  

3,0

pkt.

10.

-

ŚWIERCZYŃSKI  CZESŁAW

3,0

pkt.

11.

-

KOPIJ  JÓZEF  

3,0

pkt.

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej