fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

GRUDZIEŃ

MISTRZOSTWA WROCŁAWSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO

GANT HETMAN

/z okazji 65 rocznicy założenia klubu-09 12 1945/

04 Grudnia 2010r., Wrocław. /22 zawodników, Tempo gry: P-10’+15’’ na ruch, 9 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

6.

-

Zajączkowski Gwidon

5,5

pkt.

13.

-

Wielosz Jarosław

4,5

pkt.

17.

-

Jagieła Piotr

4,0

pkt.

 

 

 

"SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POWODZIAN''

05 Grudnia 2010r., Wrocław.

Grupa A-Open/34 zawodników, Tempo gry: P-15’, 5 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

12.

-

Zajączkowski Gwidon

3,0

pkt.

13.

-

Jagieła Piotr

2,5

pkt.

19.

-

Świerczyński Czesław

1,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW - SZACHY SZYBKIE – X Turniej

6 Grudnia 2010r., Wrocław. /31 uczestników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

7.

-

Jagieła Piotr

4,5

pkt.

10.

-

Zajączkowski Gwidon

4,0

pkt.

22.

-

Świerczyński Czesław

3,0

pkt.

23.

-

Chudy Franciszek

3,0

pkt.

27.

 

Kopij Józef

2,5

pkt.

 

 

 

XVIII OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE 2010r. WROCŁAW

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

SENIORZY pow. 50 lat /28 uczestników/.

Miejsce:

 

2.

-

Zajączkowski Gwidon

30,0

pkt.

z 7/10 tur.

3.

-

Jagieła Piotr

28,0

pkt.

z 7/10 tur.

4.

-

Chudy Franciszek

27,0

pkt.

z 8/10 tur.

6.

-

Pociejowski Marek

24,0

pkt.

z 7/10 tur.

14.

 

Kopij Józef

16,0

pkt.

z 8/10 tur.

19.

 

Świerczyński Czesław

11,5

pkt.

z 5/10 tur.

 

 

 NIEPEŁNOSPRAWNI /15 uczestników/.

Miejsce:

 

1.

-

Zajączkowski Gwidon

30,0

pkt.

z 7/10 tur.

2.

-

Jagieła Piotr

28,0

pkt.

z 7/10 tur.

5.

-

Pociejowski Marek

24,0

pkt.

z 7/10 tur.

8.

-

Kopij Józef

16,0

pkt.

z 8/10 tur.

11.

 

Świerczyński Czesław

11,5

pkt.

z 5/10 tur.

14.

 

Mróz Grzegorz

5,5

pkt.

z 5/10 tur.

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE ''SPRAWNI INACZEJ'' -X TURNIRJ

16 Grudnia 2010r. Wrocław /13 uczestników, tempo gry: P-15', 7rund , system szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

1.

-

Wielosz Jarosław

6,0

pkt.

 

3.

-

Pociejowski Marek

5,0

pkt.

 

8.

-

Zajączkowski Gwidon

3,0

pkt.

 

10.

-

Świerczyński Czesław

2,5

pkt.

 

11.

 

Mróz Grzegorz

2,0

pkt.

 

13.

 

Kopij Józef

1,5

pkt.

 

 

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE ''SPRAWNI INACZEJ'' - 2010r.WROCŁAW

 

KLASYFIKACJA ''OPEN''

Miejsce:

 

1.

-

Wielosz Jarosław

36,0

pkt.

z 8/10 tur.

2.

-

Pociejowski Marek

35,0

pkt.

z 8/10 tur.

3.

-

Zajączkowski Gwidon

34,5

pkt.

z 8/10 tur.

7.

-

Chudy Franciszek

28,5

pkt.

z 8/10 tur.

8.

-

Świder Adam

26,0

pkt.

z 8/10 tur.

11.

-

Pela Edward

22,5

pkt.

z 5/10 tur.

14.

-

Świerczyński Czesław

20,0

pkt.

z 7/10 tur.

17.

-

Mróz Grzegorz

18,5

pkt.

z 6/10 tur.

18.

-

Kopij Józef

18,0

pkt.

z 7/10 tur.

29.

-

Jankowski Krzysztof

8,0

pkt.

z 3/10 tur.

30.

-

Hodowany Wojciech

7,5

pkt.

z 2/10 tur.

36.

-

Rakowiecki Andrzej

5,5

pkt.

z 1/10 tur.

49.

-

Suchański Patryk

2,0

pkt.

z 1/10 tur.

50.

-

Kolankiewicz Krzysztof

2,0

pkt.

z 1/10 tur.

 

 

UWAGI:

W zawodach uczestniczyło 119 zawodników, do klasyfikacji generalnej zakwalifikowano 51 zawodników /48 mężczyzn i 3 kobiety/. 24 zawodników legitymowało się posiadaniem grupy inwalidzkiej.

 

KLASYFIKACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce:

 

1.

-

Pociejowski Marek

35,0

pkt.

z 8/10 tur.

2.

-

Zajączkowski Gwidon

34,5

pkt.

z 8/10 tur.

4.

-

Świder Adam

26,0

pkt.

z 8/10 tur.

5.

-

Pela Edward

22,5

pkt.

z 5/10 tur.

8.

-

Świerczyński Czesław

20,0

pkt.

z 7/10 tur.

9.

-

Mróz Grzegorz

18,5

pkt.

z 6/10 tur.

10.

-

Kopij Józef

18,0

pkt.

z 7/10 tur.

15.

-

Jankowski Krzysztof

8,0

pkt.

z 3/10 tur.

16.

-

Hodowany Wojciech

7,5

pkt.

z 2/10 tur.

17.

-

Rakowiecki Andrzej

5,5

pkt.

z 1/10 tur.

22.

-

Suchański Patryk

2,0

pkt.

z 1/10 tur.

23.

-

Kolankiewicz Krzysztof

2,0

pkt.

z 1/10 tur.

 

 

KLASYFIKACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH JEŻDZĄCYCH NA WÓZKACH

Miejsce:

 

1.

-

Jankowski Krzysztof

 

 

 

3.

-

Suchański Patryk

 

 

 

4.

-

Kolankiewicz Krzysztof

 

 

 

 

 

 

II OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU PODWROCŁAWSKIEGO w SZACHACH SZYBKICH

18 12 2010r. KRYNICZNO / 36 uczestników, tempo gry : p -15' , 9 rund, system szwajcarski /.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA ''OPEN''

Miejsce:

 

9.

-

Jagieła Piotr

5,5

pkt.

10.

-

Pociejowski Marek

5,5

pkt.

12.

-

Wielosz Jarosław

5,0

pkt.

13.

-

Zajączkowski Gwidon

5,0

pkt.

16.

-

Szydłowski Emil

5,0

pkt.

24.

-

Mróz Grzegorz

4,0

pkt.

26.

-

Świder Adam

4,0

pkt.

27.

-

Świerczyński Czesław

3,5

pkt.

31.

-

Kopij Józef

3,0

pkt.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA NIEPEŁNOSPRAWNYCH /10 uczestników /

Miejsce:

 

1.

-

Jagieła Piotr

 

 

2.

-

Pociejowski Marek

 

 

3.

-

Zajączkowski Gwidon

 

 

4.

-

Szydłowski Emil

 

 

7.

-

Mróz Grzegorz

 

 

8.

-

Świder Adam

 

 

9.

-

Świerczyński Czesław

 

 

10.

-

Kopij Józef

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej