fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

PAŹDZIERNIK

XVIII OMW – SZACHY SZYBKIE – VIII TURNIEJ

04 PAŹDZIERNIKA 2010r., WROCŁAW /28 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 rund/.

 

Miejsce:

 

11.

-

Pociejowski Marek

4,0

pkt.

18.

-

Chudy Franciszek

3,0

pkt.

 

 

 

OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO INWALIDÓW W SZACHACH

04-08 PAŹDZIERNIKA 2010r., ŁAGÓW LUBUSKI /36 zawodników, Tempo gry: P-60’, 11 rund/.

 

Miejsce:

 

9.

-

Jagieła Piotr

6,5

pkt.

28.

-

Hornik Bronisław

4,0

pkt.

 

 

 

XVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ (BYŁE MISTRZOSTWA POLSKI)

07 PAŹDZIERNIKA 2010r., WROCŁAW /40 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 rund/.

 

INDYWIDUALNIE

Miejsce:

 

7.

 

Żurawik Mariusz

5,0

pkt.

9.

-

Szklarz Wojciech

4,5

pkt.

18.

-

Jankowski Krzysztof

3,0

pkt.

33.

-

Jędrzejczak Hubert

2,0

pkt.

 

 

 

DRUŻYNOWO

Miejsce:

 

3.

 

ECDiE Wrocław

12,5

pkt.

 

 

 

IV INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR Dyrektora ECDiE im. Ks. M. Lutra

22 PAŹDZIERNIKA 2010r., WROCŁAW /31 zawodników – 10 drużyn, Tempo gry: P-15’, 7 rund , System szwajcarski/.

 

INDYWIDUALNIE

Miejsce:

 

1.

-

Pela Edward

6,0

pkt.

 

2.

-

Pociejowski Marek

6,0

pkt.

 

3.

-

Zajączkowski Gwidon

6,0

pkt.

 

5.

-

Szklarz Wojciech

5,0

pkt.

/ECDiE/

6.

-

Suchański Patryk

4,5

pkt.

/ECDiE/

7.

-

Szydłowski Emil

4,5

pkt.

 

8.

-

Żurawik Mariusz

4,0

pkt.

/ECDiE/

9.

-

Kopij Józef

4,0

pkt.

 

10.

-

Świerczyński Czesław

4,0

pkt.

 

11.

-

Jankowski Krzysztof

4,0

pkt.

/ECDiE/

18.

-

Dubielski Damian

3,0

pkt.

/ECDiE/

21.

-

Żak Dawid

3,0

pkt.

/ECDiE/

29.

-

Jędrzejczak Hubert

2,0

pkt.

/ECDiE/

 

 

DRUŻYNOWO

Miejsce:

 

1.

 

WZSN START WROCŁAW

18,0

pkt.

2.

 

ECDiE Wrocław – „A”

13,5

pkt.

6.

 

ECDiE Wrocław – „B”

8,0

pkt.

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE SPRAWNI INACZEJ – VII Turniej

28 PAŹDZIERNIKA 2010r., Wrocław. /15 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

2.

-

Pela Edward

5,0

pkt.

4.

-

Zajączkowski Gwidon

4,5

pkt.

5.

-

Chudy Franciszek

4,0

pkt.

7.

-

Pociejowski Marek

3,5

pkt.

9.

-

Szydłowski Emil

3,5

pkt.

10.

-

Świder Adam

3,5

pkt.

14.

 

Kopij Józef

2,0

pkt.

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej