fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Grudzień

 

 

 

 

VI OTWARTE MISTRZOSTWA

OKRĘGU PODWROCŁAWSKIEGO

W SZACHACH SZYBKICH

 

7.12.2014r. Kryniczno

 

/ 64 uczestników, tempo gry:P-10'+5” na ruch, 9 rund, system szwajcarski/

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

 

 

 

8.

-

ŻMINDA BOGDAN

6,0

 pkt. z 9 partii.

23.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,0

 pkt. z 9 partii.

25.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,0

 pkt. z 9 partii.

28.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

 pkt. z 9 partii.

46.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

 pkt. z 9 partii.

51.

-

KOPIJ JÓZEF

3,5

 pkt. z 9 partii.

 

 




MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA

OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W SZACHACH SZYBKICH

/10 zwodników/

MIEJSCE :

 

 

 

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

6,0

 pkt. z 9 partii.

2.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,0

 pkt. z 9 partii.

4.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,0

 pkt. z 9 partii.

5.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

 pkt. z 9 partii.

8.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

 pkt. z 9 partii.

10.

-

KOPIJ JÓZEF

3,5

 pkt. z 9 partii.

 

 

 


XXII OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE - X TURNIEJ

 

08.12.2014r. Wrocław

/ 27 uczestników, tempo gry:P-10'+5'' na ruch, 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

 

7.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,5

 pkt. z 7 partii.

11.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,0

 pkt. z 7 partii.

16.

-

JAGIEŁA PIOTR

3,5

 pkt. z 7 partii.

26.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

 pkt. z 7 partii.

 

 

 

KLASYFIKACJA  OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

/4  zawodników/

 

MIEJSCE :

 

1.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,5

 pkt. z 7 partii.

2.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,0

 pkt. z 7 partii.

3.

-

JAGIEŁA PIOTR

3,5

 pkt. z 7  partii.

4.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

 pkt. z 7 partii.

 

 

 

 

 


XXII OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE

 

Wrocław 2014.

 

WYNIKI - KLASYFIKACJA  SENIORÓW

/50 zawodników/

 

MIEJSCE :

 

8.

-

JAGIEŁA PIOTR

29,5

 pkt.

9.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

27,0

 pkt.

12.

-

POCIEJOWSKI MAREK

21,5

 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI - KLASYFIKACJA  SENIORÓW STARSZYCH

/14  zawodników/

 

MIEJSCE :

 

8.

-

KOPIJ JÓZEF

13,5

 pkt.

9.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

8,0

 pkt.

12.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

5,0

 pkt.

 

 

 

 

 

 

WYNIKI - KLASYFIKACJA  OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

/10  zawodników/

 

MIEJSCE :

 

1.

-

JAGIEŁA PIOTR

29,5

 pkt.

2.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

27,0

 pkt.

3.

-

POCIEJOWSKI MAREK

21,5

 pkt.

5.

-

KOPIJ JÓZEF

13,5

 pkt.

8.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

8,0

 pkt.

9.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

5,0

 pkt.

 

 

 

 

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej