fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Wyniki

 

V INTERGRACYJNY TRÓJBÓJ SZACHOWY

P-60’, P-30’, P-5’

„IDEA  2012”

 

05-11.11. 2012r. Kalsk k/Sulechowa

/ 40 uczestników, 11 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

4.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

102,0

pkt.

 

 

 

TURNIEJ „ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI”

GRUPA„C”

 

10-11.11. 2012r. Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej” we Wrocławiu

/ 35 uczestników, tempo gry P-30’+30’’ na ruch, 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

21.

-

MRÓZ GRZEGORZ

3,0

pkt. z 7 partii.

 

 

 

XVI MITING SZACHOWY AMATORÓW

P-15’

O PUCHAR „IDEI”

 

12.11. 2012r. Kalsk k/Sulechowa

/ 56 uczestników, 11 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

16.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,5

pkt. z 11 partii.

 

 

 

 

X MIĘDZYNARODOWY INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY

W POWIECIE ŻYWIECKIM

 

21-25.11. 2012r. Milówka

/ 90 uczestników, tempo gry: P-90’+ 30' na ruch', 9 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

27.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt. z 9 partii.

28.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,0

pkt. z 9 partii.

35.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,0

pkt. z 9 partii.

39.

-

PELA EDWARD

4,5

pkt. z 9 partii.

 

 

 

X CZWRTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

„SPRAWNI INACZEJ”-VIII TURNIEJ

 

29.11. 2012r. Wrocław

/ 28 uczestników, tempo gry: P-15'', 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

3.

-

PELA EDWARD

5,5

pkt. z 7 partii.

5.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

4,5

pkt. z 7 partii.

6.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

4,5

pkt. z 7 partii.

11.

-

CHUDY FRANCISZEK

4,0

pkt. z 7 partii.

12.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,5

pkt. z 7 partii.

18.

-

KOPIJ JÓZEF

3,0

pkt. z 7 partii.

19.

-

ŚWIDER ADAM

3,0

pkt. z 7 partii.

20.

-

ŚWIERCZYNSKI CZESŁAW

3,0

pkt. z 7 partii.

22.

-

MRÓZ GRZEGORZ

2,5

pkt. z 7 partii.

 

 

 

 

 

X CZWRTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

„SPRAWNI INACZEJ”

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

/ 41 uczestników /

 

MIEJSCE :

5.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

25,5

pkt. z 6 turniejów.

3.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

25,0

pkt. z 6 turniejów.

8.

-

PELA EDWARD

22,5

pkt. z 5 turniejów.

12.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

21,0

pkt. z 6 turniejów

15.

-

ŚWIERCZYNSKI CZESŁAW

16,5

pkt. z 6 turniejów.

16.

-

ŚWIDER ADAM

16,0

pkt. z 5 turniejów.

17.

-

POCIEJOWSKI MAREK

14,5

pkt. z 4 turniejów.

18.

-

KOPIJ JÓZEF

14,5

pkt. z 6 turniejów.

21.

-

CHUDY FRANCISZEK

12,0

pkt. z 3 turniejów.

27.

-

MRÓZ GRZEGORZ

8,0

pkt. z 4 turniejów.

36.

-

HODOWANY WOJCIECH

2,5

pkt. z 1 turnieju.

 

KLASYFIKACJA  OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

/16 uczestników/

 

MIEJSCE :

2.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

3.

-

PELA EDWARD

4.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

6.

-

ŚWIERCZYNSKI CZESŁAW

7.

-

ŚWIDER ADAM

8.

-

POCIEJOWSKI MAREK

9.

-

KOPIJ JÓZEF

10.

-

MRÓZ GRZEGORZ

13.

-

HODOWANY WOJCIECH

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej