fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

LISTOPAD

III INTEGRACYJNY TRÓJBÓJ SZACHOWY „IDEA”-2010

04-10 LISTOPADA 2010r., KALSK k/SULECHOWA

 

TURNIEJ – P-60’/55 zawodników, 11 rund , System szwajcarski /.

Miejsce:

 

21.

 

Szymański Leszek

6,0

pkt.

 

 

TURNIEJ – P-30’/55 zawodników, 11 rund , System szwajcarski

Miejsce:

 

6.

 

Szymański Leszek

7,5

pkt.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA /55 zawodników/

Miejsce:

 

16.

 

Szymański Leszek

123,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW – SZACHY SZYBKIE –IX TURNIEJ

8 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /30 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

18.

-

Pociejowski Marek

3,0

pkt.

22.

-

Chudy Franciszek

3,0

pkt.

25.

 

Kopij Józef

2,5

pkt.

 

 

 

TURNIEJ SZACHOWY NIEPEŁNOSPRAWNYCH

„MYŚLĘ, WIĘC JESTEM”

4-13 LISTOPADA 2010r., SZCZYRK /24 zawodników, Tempo gry: P-90’+30’’na ruch, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

8.

 

Hornik Bronislaw

4,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW – SZACHY KLASYCZNE-GRUPA B –IV TURNIEJ

13-14 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /17 zawodników, Tempo gry: P-60’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

1.

-

Chudy Franciszek

6,5

pkt.

3.

 

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW –W SZACHACH KLASYCZNYCH-GRUPA B

Różne terminy, WROCŁAW /Klasyfikowano 76 zawodników, Tempo gry: P-60’, 4 Turnieje – oceniono 3, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA 

Miejsce:

 

1.

-

Jagieła Piotr

18,0

pkt.

2.

-

Chudy Franciszek

17,5

pkt.

9.

-

Mróz Grzegorz

7,0

pkt.

12.

 

Kopij Józef

6,0

pkt.

 

 

 

PUCHAR WROCŁAWIA W SZACHACH -OPEN B

22-24 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /16 zawodników, Tempo gry: P-90’+30’’na ruch, 5 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

10.

-

Jagieła Piotr

2,5

pkt.

 

 

 

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W SZACHACH SZYBKICH

27 LISTOPADA 2010r., LEGNICA /88 zawodników, Tempo gry: P-15’, 9 RUND, System szwajcarski/.

 

Klasyfikacja OPEN

Miejsce:

 

27.

-

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

32.

-

Pociejowski Marek

5,0

pkt.

53.

-

Szydłowski Emil

4,0

pkt.

79.

 

Kopij Józef

3,0

pkt.

 

KLASYFIKACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce:

 

1.

-

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

2.

-

Pociejowski Marek

5,0

pkt.

6.

-

Szydłowski Emil

4,0

pkt.

12.

 

Kopij Józef

3,0

pkt.

 

KATEGORIA ZAWODNICY O RANKINGU 1899

Miejsce:

 

3.

-

Jagieła Piotr

 

 

5.

-

Pociejowski Marek

 

 

17.

-

Szydłowski Emil

 

 

42.

 

Kopij Józef

 

 

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

SPRAWNI INACZEJ – VIII TURNIEJ

18 Listopada 2010r., Wrocław. /9 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

1.

-

Pociejowski Marek

6,0

pkt.

3.

 

Zajączkowski Gwidon

4,5

pkt.

6.

 

Chudy Franciszek

3,5

pkt.

7.

-

Szydłowski Emil

3,0

pkt.

8.

 

Kopij Józef

2,0

pkt.

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH SZYBKICH

18 Listopada 2010r., Otwock. /26 zawodników, Tempo gry: P-10’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

8.

 

Hornik Bronisław

4,5

pkt.

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

SPRAWNI INACZEJ – IX Turniej

25 Listopada 2010r., Wrocław. /20 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

6.

-

Pela Edward

4,0

pkt.

7.

-

Chudy Franciszek

4,0

pkt.

10.

-

Zajączkowski Gwidon

4,0

pkt.

11.

-

Wielosz Jarosław

3,5

pkt.

13.

-

Pociejowski Marek

3,5

pkt.

16.

-

Mróz Grzegorz

3,5

pkt.

17.

 

Świder Adam

3,0

pkt.

18.

 

Świerczyński Czesław

2,0

pkt.

 

 

LISTOPAD

III INTEGRACYJNY TRÓJBÓJ SZACHOWY „IDEA”-2010

04-10 LISTOPADA 2010r., KALSK k/SULECHOWA

 

TURNIEJ – P-60’/55 zawodników, 11 rund , System szwajcarski /.

Miejsce:

 

21.

 

Szymański Leszek

6,0

pkt.

 

 

TURNIEJ – P-30’/55 zawodników, 11 rund , System szwajcarski

Miejsce:

 

6.

 

Szymański Leszek

7,5

pkt.

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA /55 zawodników/

Miejsce:

 

16.

 

Szymański Leszek

123,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW – SZACHY SZYBKIE –IX TURNIEJ

8 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /30 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

18.

-

Pociejowski Marek

3,0

pkt.

22.

-

Chudy Franciszek

3,0

pkt.

25.

 

Kopij Józef

2,5

pkt.

 

 

 

TURNIEJ SZACHOWY NIEPEŁNOSPRAWNYCH

„MYŚLĘ, WIĘC JESTEM”

4-13 LISTOPADA 2010r., SZCZYRK /24 zawodników, Tempo gry: P-90’+30’’na ruch, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

8.

 

Hornik Bronislaw

4,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW – SZACHY KLASYCZNE-GRUPA B –IV TURNIEJ

13-14 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /17 zawodników, Tempo gry: P-60’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

1.

-

Chudy Franciszek

6,5

pkt.

3.

 

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

 

 

 

XVIII OMW –W SZACHACH KLASYCZNYCH-GRUPA B

Różne terminy, WROCŁAW /Klasyfikowano 76 zawodników, Tempo gry: P-60’, 4 Turnieje – oceniono 3, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA 

Miejsce:

 

1.

-

Jagieła Piotr

18,0

pkt.

2.

-

Chudy Franciszek

17,5

pkt.

9.

-

Mróz Grzegorz

7,0

pkt.

12.

 

Kopij Józef

6,0

pkt.

 

 

 

PUCHAR WROCŁAWIA W SZACHACH -OPEN B

22-24 LISTOPADA 2010r., WROCŁAW /16 zawodników, Tempo gry: P-90’+30’’na ruch, 5 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

10.

-

Jagieła Piotr

2,5

pkt.

 

 

 

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W SZACHACH SZYBKICH

27 LISTOPADA 2010r., LEGNICA /88 zawodników, Tempo gry: P-15’, 9 RUND, System szwajcarski/.

 

Klasyfikacja OPEN

Miejsce:

 

27.

-

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

32.

-

Pociejowski Marek

5,0

pkt.

53.

-

Szydłowski Emil

4,0

pkt.

79.

 

Kopij Józef

3,0

pkt.

 

KLASYFIKACJA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsce:

 

1.

-

Jagieła Piotr

5,0

pkt.

2.

-

Pociejowski Marek

5,0

pkt.

6.

-

Szydłowski Emil

4,0

pkt.

12.

 

Kopij Józef

3,0

pkt.

 

KATEGORIA ZAWODNICY O RANKINGU 1899

Miejsce:

 

3.

-

Jagieła Piotr

 

 

5.

-

Pociejowski Marek

 

 

17.

-

Szydłowski Emil

 

 

42.

 

Kopij Józef

 

 

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

SPRAWNI INACZEJ – VIII TURNIEJ

18 Listopada 2010r., Wrocław. /9 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

1.

-

Pociejowski Marek

6,0

pkt.

3.

 

Zajączkowski Gwidon

4,5

pkt.

6.

 

Chudy Franciszek

3,5

pkt.

7.

-

Szydłowski Emil

3,0

pkt.

8.

 

Kopij Józef

2,0

pkt.

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W SZACHACH SZYBKICH

18 Listopada 2010r., Otwock. /26 zawodników, Tempo gry: P-10’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

8.

 

Hornik Bronisław

4,5

pkt.

 

 

 

VIII CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

SPRAWNI INACZEJ – IX Turniej

25 Listopada 2010r., Wrocław. /20 zawodników, Tempo gry: P-15’, 7 RUND, System szwajcarski/.

 

Miejsce:

 

6.

-

Pela Edward

4,0

pkt.

7.

-

Chudy Franciszek

4,0

pkt.

10.

-

Zajączkowski Gwidon

4,0

pkt.

11.

-

Wielosz Jarosław

3,5

pkt.

13.

-

Pociejowski Marek

3,5

pkt.

16.

-

Mróz Grzegorz

3,5

pkt.

17.

 

Świder Adam

3,0

pkt.

18.

 

Świerczyński Czesław

2,0

pkt.

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej