fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Wrzesień

 

 

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA

SZACHY SZYBKIE - VII TURNIEJ

 

02.09.2013r. Wrocław

/ 44 uczestników, tempo gry:P-10'+5'' na ruch,7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

12.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

4,5

pkt. z 7 partii.

19.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,0

pkt. z 7 partii.

21.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

3,5

pkt. z 7 partii.

24.

-

POCIEJOWSKI MAREK

3,0

pkt. z 7 partii.

28.

-

CHUDY FRANCISZEK  

3,0

pkt. z 7 partii.

37.

-

KOPIJ JÓZEF

2,5

pkt. z 6 partii.

38.

-

MRÓZ GRZEGORZ

2,0

pkt. z 7 partii.

 

 

 

GALERIOWY WEEKEND W GALERII DOMINIKAŃSKIEJ

TURNIEJ OPEN

 

07.09.2013r. Wrocław

/ 89 uczestników, tempo gry:P-15' na ruch, 9 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

34.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,0

pkt. z 9 partii.

37.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

5,0

pkt. z 9 partii.

48.

-

CHUDY FRANCISZEK

4,0

pkt. z 9 partii.

63.

-

MRÓZ GRZEGORZ

3,5

pkt. z 9 partii.

78.

-

KUREK ADAM

2,5

pkt. z 9 partii.

 

 

 

XIX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY

DOMÓW POMOCY SPOŁECZNEJ

 

11.09.2013r. Wrocław

/ 36 uczestników, tempo gry:P-15',7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

2.

-

SZKARZ WOJCIECH

6,0

pkt. z 7 partii.

4.

-

KUREK ADAM

5,0

pkt. z 7 partii.

22.

-

ŻAK DAWID

3,0

pkt. z 7 partii.

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA /14 zespołów/:

MIEJSCE :

2.

-

EWANGELICKIE CENTRUM DIAKONI i EDUKACJI IM. KS. M. LUTRA

14,0

pkt.

 

  

SZKARZ WOJCIECH

6,0

pkt.

  

KUREK ADAM

5,0

pkt.

  

ŻAK DAWID

3,0

pkt.

 

 

 

 

 

WYŚCIG PO KATEGORIE W HETMANIE

GRUPA A - 1600

 

14-15.09.2013r. Wrocław

/ 12 uczestników, tempo gry:P-30'+30” na ruch, 7 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

6.

-

MRÓZ GRZEGORZ

3,5

pkt. z 7 partii.

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY FESTIWAL SZACHOWY CZĘSTOCHOWA 2013

OLIMPIADA RAZEM

 

15.09.2013r. Częstochowa

/ 30 uczestników, tempo gry:P-15'' na ruch, 9 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

4.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,0

pkt. z 9 partii.

13.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt. z 9 partii.

17.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,5

pkt. z 9 partii.

23.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

pkt. z 9 partii.

28.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 9 partii.

 

KLASYFIKACJA  OGÓLNA

(10 uczestników)

MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,0

pkt. z 9 partii.

4.

-

JAGIEŁA PIOTR

4,5

pkt. z 9 partii.

6.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

pkt. z 9 partii.

 

KLASYFIKACJA  NARZĄDU RUCHU

(15 uczestników)

MIEJSCE :

8.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt. z 9 partii.

15.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 9 partii.

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

(8 zespołów)

MIEJSCE :

III

-

WZSN „START” WROCŁAW

15,5

pkt.

    

 

  

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,0

 pkt.

  

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

 pkt.

  

JAGIEŁA PIOTR

4,5

 pkt.

  

rezerwa:

 

 

  

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

 pkt.

  

KOPIJ JÓZEF

2,0

 pkt.

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI

OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W SZACHACH

 

21-22.09.2013r. Gorzów Wlkp.

TURNIEJ „A”- 30’

/NARZĄD RUCHU/

/ 32 uczestników, tempo gry: P-30', 9 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

6.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,5

pkt. z 9 partii.

17.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

4,5

pkt. z 9 partii.

24.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt. z 9 partii.

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  /8 zespołów/:

MIEJSCE :

5.

-

WZSN "START" WROCŁAW

14,0

pkt.

    

 

  

POCIEJOWSKI MAREK

5,5

pkt.

  

SZYMAŃSKI LESZEK

4,5

pkt.

  

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt.

    

 

 

TURNIEJ „A”- 5’

/NARZĄD RUCHU/

/ 23 uczestników, tempo gry: P-30', 11 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

7.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

6,5

pkt. z 11 partii.

15.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt. z 11 partii.

18.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt. z 11 partii.

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  /5 zespołów/:

MIEJSCE :

4.

-

WZSN "START" WROCŁAW

15,5

pkt.

    

 

  

SZYMAŃSKI LESZEK

6,5

pkt.

  

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt.

  

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt.

    

 

 

 

TURNIEJ „B”- 30’

/POZOSTAŁE SCHORZENIA FIZYCZNE/

/ 30 uczestników, tempo gry: P-30', 9 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

2.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

7,0

pkt. z 9 partii.

3.

-

JAGIEŁA PIOTR

7,0

pkt. z 9 partii.

13.

-

MRÓZ GRZEGORZ

5,0

pkt. z 9 partii.

21.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,5

pkt. z 9 partii.

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  /8 zespołów/:

MIEJSCE :

1.

 

WZSN "START" WROCŁAW

19,0

pkt.

    

 

  

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

7,0

pkt.

  

JAGIEŁA PIOTR

7,0

pkt.

  

MRÓZ GRZEGORZ

5,0

pkt.

  

rezerwa

 

 

  

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,5

pkt.

 

 

 

TURNIEJ „B”- 5’

/POZOSTAŁE SCHORZENIA FIZYCZNE/

/ 20 uczestników, tempo gry: P-5', 11rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

10.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,5

pkt. z 11 partii.

11.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,5

pkt. z 11 partii.

12.

-

MRÓZ GRZEGORZ

5,5

pkt. z 11 partii.

17.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,5

pkt. z 11 partii.

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA   / 4 zespoły/:

MIEJSCE :

3.

 

WZSN "START" WROCŁAW

16,5

pkt.

    

 

  

JAGIEŁA PIOTR

5,5

pkt.

  

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,5

pkt.

  

MRÓZ GRZEGORZ

5,5

pkt.

  

rezerwa

 

 

  

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

3,5

pkt.

 

 

 

 

 

 

 

XI CZWARTKOWE

INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

„SPRAWNI INACZEJ” - VI TURNIEJ

 

26.09.2013r. Wrocław

/ 18 uczestników, tempo gry:P-15', 7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

6.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

4,0

pkt. z 7 partii.

7.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,0

pkt. z 7 partii.

8.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,0

pkt. z 7 partii.

10.

-

KUREK ADAM /ECDiE/

3,5

pkt. z 7 partii.

14.

-

KOPIJ JÓZEF

2,5

pkt. z 7 partii.

15.

-

MRÓZ GRZEGORZ

2,0

pkt. z 7 partii.

17.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

2,0

pkt. z 7 partii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej