fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Artykuł

 

IV INTEGRACYJNY TRÓJBÓJ SZACHOWY P-60', P-30', P-5' "IDEA-2011" 

 

04-10. 11. 2011r. Kalsk k/ Sulechowa

/ 54 uczestników,11 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

 

MIEJSCE :

4.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

146

pkt.

 

 

 

XIX OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA SZACHY KLASYCZNE - IV TURNIEJ

GRUPA ''B''

 

05.-06.  11.  2011r.  Wrocław

/20 uczestników,tempo gry :P-30'+30'' na ruch, 7 rund ,system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA OPEN

MIEJSCE :

2.

-

JAGIEŁA PIOTR

5,0

pkt. z 7 partii.

8.

-

CHUDY FRANCISZEK

4,0

pkt. z 7 partii.

12.

-

MRÓZ  GRZEGORZ

3,0

pkt. z 7 partii.

13.

-

ŚWIERCZYŃSKI  CZESŁAW

3,0

pkt. z 7 partii.

14.

-

KOPIJ  JÓZEF

3,0

pkt. z 7 partii.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

MIEJSCE :

1.

-

JAGIEŁA PIOTR

20,0

pkt. /3 turnieje/

3.

-

CHUDY FRANCISZEK

13,0

pkt. /3 turnieje/

5.

-

MRÓZ  GRZEGORZ

10,5

pkt. /3 turnieje/

11.

-

ŚWIERCZYŃSKI  CZESŁAW

8,5

pkt. /2 turnieje/

23.

-

KOPIJ  JÓZEF

5,5

pkt. /2 turnieje/

 

 

 

 

 

IX CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE „SPRAWNI INACZEJ”

VIII TURNIEJ

 

17. 11. 2011r.Wrocław

/ 14 uczestników, tempo gry :P-15',7 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA OPEN

 MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,0

pkt. z 7 partii.

2.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

6,0

pkt. z 7 partii

5.

-

PELA EDWARD

4,5

pkt. z 7 partii

7.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,0

pkt. z 7 partii

8.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,0

pkt. z 7 partii

11.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

2,0

pkt. z 7 partii

13.

-

MRÓZ GRZEGORZ

1,5

pkt. z 7 partii

14.

-

KOPIJ JÓZEF

0,0

pkt. z 7 partii

 

KLASYFIKACJA   NIEPEŁNOSPRAWNYCH   /9 uczestników/

 MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,0

pkt. z 7 partii.

3.

-

PELA EDWARD

4,5

pkt. z 7 partii

4.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,0

pkt. z 7 partii

5.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,0

pkt. z 7 partii

7.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

2,0

pkt. z 7 partii

8.

-

MRÓZ GRZEGORZ

1,5

pkt. z 7 partii

9.

-

KOPIJ JÓZEF

0,0

pkt. z 7 partii

 

 

 

 

IX CZWARTKOWE INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE „SPRAWNI INACZEJ”

WYNIKI CYKLU /6 TURNIEJI/

 

KLASYFIKACJA GENERALNA OPEN

/49 uczestników/

 MIEJSCE :

1.

-

WIELOSZ JAROSŁAW

31,5

 pkt..

3.

-

POCIEJOWSKI MAREK

27,0

 pkt.

5.

-

PELA EDWARD

24,5

 pkt.

6.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

24,0

 pkt.

8.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

22,5

 pkt. z 4 tur.

12.

-

MRÓZ GRZEGORZ

18,5

 pkt.

15.

-

CHUDY FRANCISZEK

17,0

 pkt. z 5 tur.

17.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

15,5

 pkt.

19.

-

ŚWIDER ADAM

14,5

 pkt. z 5 tur.

20.

-

KOPIJ JÓZEF

14,0

 pkt.

41.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

3,0

 pkt. z 1 tur.

42.

-

HODOWANY WOJCIECH

2,0

 pkt. z 1 tur.

45.

-

JANKOWSKI KRZYSZTOF

2,0

 pkt. z 1 tur.

 

KLASYFIKACJA GENERALNA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

/24 uczestników/

 MIEJSCE :

1.

-

POCIEJOWSKI MAREK

 

 

2.

-

PELA EDWARD

 

 

3.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

 

 

5.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

 

 

7.

-

MRÓZ GRZEGORZ

 

 

9.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

 

 

10.

-

ŚWIDER ADAM

 

 

11.

-

KOPIJ JÓZEF

 

 

16.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

 

 

17.

-

HODOWANY WOJCIECH

 

 

20.

-

JANKOWSKI KRZYSZTOF

 

 

 

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej