fb

WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WOJEWÓDZKIE ZRZESZENIE SPORTOWE NIEPEŁNOSPRAWNYCH START

Wydarzenia

Wrzesień

OGÓLNOPOLSKI

INTEGRACYJNY TURNIEJ  NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W SZACHACH SZYBKICH

OLIMPIADA RAZEM 2014

 

14.09.2014r. Częstochowa

 

/ 24 uczestników, tempo gry:P-15', 9 rund, system szwajcarski /

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

7,0

pkt. z 9 partii.

 

5.

-

POJEDZINIEC WŁDYSŁAW

5,5

pkt. z 9 partii.

6.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

7.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

10.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,5

pkt. z 9 partii.

17.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

pkt. z 9 partii.

23.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 9 partii.

     

 

 NARZĄD RUCHU

/10 uczestników/

MIEJSCE :

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

7,0

pkt. z 9 partii.

6.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,5

pkt. z 9 partii.

 

9.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 9 partii.

 

 

 NARZĄD WZROKU

/4 uczestników/

MIEJSCE :

1.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

     

 

 

KLASYFIKACJA  OGÓLNA

/10 zawodników/

MIEJSCE :

1.

-

POJEDZINIEC WŁDYSŁAW

5,5

pkt. z 9 partii.

2.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

7.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

pkt. z 9 partii.

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 3 drużyny/

MIEJSCE :

1.

-

WZSN „START” WROCŁAW

18,0 pkt.

 

 

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

7,0

pkt. z 9 partii.

2.

-

POJEDZINIEC WŁDYSŁAW

5,5

pkt. z 9 partii.

 

3.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

 

  

Rezerwa:

  

 

4.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

 

5.

-

POCIEJOWSKI MAREK

4,5

pkt. z 9 partii.

 

6.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

4,0

pkt. z 9 partii.

 

7.

-

KOPIJ JÓZEF

2,0

pkt. z 9 partii.

 

     

 

 

 

 

MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

19- 21.09.2014r. Gorzów Wlkp.

GR-A 30

/narząd ruchu/

 

/ 44 uczestników, tempo gry:P-30', 9 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

3.

-

ŻMINDA BOGDAN

6,5

pkt. z 9 partii.

6.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

6,5

pkt. z 9 partii.

 

8.

-

PELA EDWRD

6,0

pkt. z 9 partii.

 

14.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

pkt. z 9 partii.

 

18.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt. z 9 partii.

 

27.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt. z 9 partii.

 

23.

-

JANAS ANDRZEJ

3,0

pkt. z 9 partii.

 

     

 

     

 

     

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 10 drużyny/

MIEJSCE :

1.

-

WZSN „START” WROCŁAW

19,0 pkt.

 

 

 

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

6,5

pkt.

2.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

6,5

pkt..

 

3.

-

PELA EDWRD

6,0

pkt.

 

  

Rezerwa:

  

 

4.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

pkt.

 

5.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt.

 

6.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt.

 

7.

-

JANAS ANDRZEJ

3,0

pkt.

 

 

GR-A 05

/narząd ruchu/

 

/ 36 uczestników, tempo gry:P-5',11 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

10,0

pkt. z 11 partii.

16.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

5,5

 pkt. z 11 partii.

17.

-

PELA EDWRD

5,5

 pkt. z 11 partii.

21.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

 pkt. z 11 partii.

24.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

 pkt. z 11 partii.

30.

-

JANAS ANDRZEJ

4,5

 pkt. z 11 partii.

32.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

 pkt. z 11 partii.

     
     
     

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 8 drużyny/

MIEJSCE :

1.

-

WZSN „START” WROCŁAW

21,0 pkt.

 

 

 

1.

-

ŻMINDA BOGDAN

10,0

pkt.

2.

-

SZYMAŃSKI LESZEK

5,5

pkt..

 

3.

-

PELA EDWRD

5,5

pkt.

 

  

Rezerwa:

  

 

4.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

5,0

pkt.

 

5.

-

POCIEJOWSKI MAREK

5,0

pkt.

 

6.

-

JANAS ANDRZEJ

4,5

pkt.

 

7.

-

KOPIJ JÓZEF

4,0

pkt.

 

 

 

GR-B 30

/OGÓLNA/

 

/ 33 uczestników, tempo gry:P-30', 9 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

2.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

7,0

pkt. z 9 partii.

4.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

6,0

pkt. z 9 partii.

 

5.

-

JAGIEŁA PIOTR

6,0

pkt. z 9 partii.

 

9.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

5,5

pkt. z 9 partii.

 

13.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,0

pkt. z 9 partii.

 

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 5 drużyn/

MIEJSCE :

2.

-

WZSN „START” WROCŁAW

19,0 pkt.

 

 

 

1.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

7,0

pkt.

2.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

6,0

pkt.

 

3.

-

JAGIEŁA PIOTR

6,0

pkt.

 

  

Rezerwa:

  

 

4.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

5,5

pkt.

 

5.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

5,0

pkt.

 

     

 

 

 

GR-B 05

/OGÓLNA/

 

/ 21 uczestników, tempo gry:P-5', 11 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

1.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

8,0

pkt. z 11 partii.

5.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

7,0

pkt. z 11 partii.

 

6.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,5

pkt. z 11 partii.

 

11.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

6,0

pkt. z 11 partii.

 

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 5 drużyn/

MIEJSCE :

2.

-

WZSN „START” WROCŁAW

21,5 pkt.

 

 

 

1.

-

RAKOWIECKI ANDRZEJ

8,0

pkt.

2.

-

BRONOWICKI KRZYSZTOF

7,0

pkt..

 

3.

-

POJEDZINIEC WŁADYSŁAW

6,5

pkt.

 

  

Rezerwa:

  

 

4.

-

ROGALSKI KRZYSZTOF

6,0

pkt.

 

     

 

 

 

 

 

 

XX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY DOMÓW SPOŁECZNYCH

MIEJSKIEGO CENTRUM USŁUG SOCJALNYCH WE WROCŁAWIU

 

25.09.2014r. Wrocław

 

/ 29 uczestników, tempo gry:P-20', 7 rund, system szwajcarski /

 

MIEJSCE :

     

4.

-

KUREK ADAM

5,0

pkt. z 7 partii.

 

5.

-

SZKLARZ WOJCIECH

5,0

pkt. z 7 partii.

 

28.

-

WIECZOREK NAPOLEON

2,0

pkt. z 7 partii.

 

     

 

     

 

     

 

     

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

/ 10 drużyn/

MIEJSCE :

3.

-

ECDiE WROCŁAW

12,0 pkt.

 

 

 

1.

-

KUREK ADAM

5,0

pkt.

2.

-

SZKLARZ WOJCIECH

5,0

pkt..

 

3.

-

WIECZOREK NAPOLEON

2,0

pkt.

 

 

 

 

 

XII CZWARTKOWE

INTEGRACYJNE TURNIEJE SZACHOWE

„SPRAWNI INACZEJ” - VI TURNIEJ

 

29.09.2014r. Wrocław

 

/ 9 uczestników, tempo gry:P-15', 7 rund, system szwajcarsko - włoski/

 

KLASYFIKACJA  OPEN

MIEJSCE :

 

5.

-

ZAJĄCZKOWSKI GWIDON

4,5

pkt. z 7 partii.

7.

-

KOPIJ JÓZEF

3,0

pkt. z 7 partii.

9.

-

ŚWIERCZYŃSKI CZESŁAW

1,0

pkt. z 7 partii.

 

 

 

Dyscypliny

Sekcje Sportowe WZSN START WROCŁAW.

Pływanie

Podnoszenie ciężarów

Siatkówka rozgrywana na siedząco

Lekkoatletyka

Tenis stołowy

Goal ball

Koszykówka na wózkach

Szachy

Kolarstwo

Kajakarstwo

Boccia

Galeria

Sponsorzy

71 ZABEZPIECZEŃ
71 ZABEZPIECZEŃ
polska miedź
polska miedź
polformat
polformat
olimp
olimp
hes
hes
elwat
elwat
otto bock
otto bock

Wspierają nas

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Urząd Miejski Wrocławia
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej